Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

„Nieproszeni goście” odpowiedzą za naruszenie miru domowego

Sylwestrowa noc w jednej z miejscowości w gminie Gołdap przebiegła dość nietypowo – zamiast przyśpiewek i noworocznych życzeń była awantura i… ”nieproszeni goście”, których wizyta zakończyła się szarpaniną i zarzutami.

Uczestnicy zabawy sylwestrowej w jednej z miejscowości w gminie Gołdap na długo zapamiętają ten wieczór. Nie tylko dlatego, że był pożegnaniem starego i przywitaniem nowego roku.

Wszystko zaczęło się od domowej imprezy, na której doszło do kłótni między dwiema młodymi kobietami. Z zebranych relacji wynikało, że jedna z nich „wezwała” na pomoc brata i szwagra, którzy wtargnęli do domu właścicielki, po czym doszło do sprzeczki i rękoczynów. Później w ruch poszedł gaz i  metalowe pałki.

Policjanci zatrzymali w tej sprawie 34- i 22-letniego mężczyznę.  Obaj usłyszeli zarzuty, do których się przyznali. Za naruszenia miru domowego grozi kara 1 roku pozbawienia wolności. Funkcjonariusze szczegółowo wyjaśniają przebieg tego zdarzenia, ustalają wszystkie okoliczności i przesłuchują świadków.