Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Komendant gołdapskiej policji pogratulował i wręczył nagrodę laureatce wojewódzkiego konkursu „Dbam o swoje bezpieczeństwo”.

Mieszkanka Gołdapi siedmioletnia Wiktoria Marcewicz zwyciężyła w VIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pn. „Dbam o swoje bezpieczeństwo” w kategorii klas I. Nie mogła uczestniczyć w gali finałowej konkursu w Olsztynie, dlatego pełniący obowiązki Komendanta Powiatowego Policji mł. insp. Sylwester Symonowicz na zakończeniu roku szkolnego pogratulował laureatce i wręczył nagrodę.

Uczennica Szkoły Podstawowej Nr 5 w Gołdapi Wiktoria Marcewicz zajęła I miejsce w kategorii klas pierwszych szkół podstawowych VIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pod hasłem „Dbam o swoje bezpieczeństwo”, którego organizatorem była Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie oraz Szkoła Podstawowa nr 30 w Olsztynie.

Z tej okazji, w czasie zakończenia roku szkolnego w miniony piątek p.o. Komendanta Powiatowego Policji w Gołdapi mł. insp. Sylwester Symonowicz w obecności uczniów, rodziców i grona pedagogicznego złożył laureatce konkursu gratulacje i wręczył nagrodę.