Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Osobówką wjechał do rowu. Został zabrany do szpitala

Policjanci, ratownicy medyczni i strażacy pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Boćwince w gminie Gołdap. 32-latek kierujący osobówką z nieznanych przyczyn zjechał na pobocze, a następnie do rowu. W nim przejechał jeszcze kilka metrów do zatrzymania się na skarpie. Mężczyzna został śmigłowcem LPR przetransportowany do szpitala.

Wypadek miał miejsce wczoraj (28.06.2018) około godz. 06:40 na drodze wojewódzkiej nr 650 w miejscowości Boćwinka. Tam 32-letni mężczyzna kierujący osobowym audi, z nieznanych przyczyn zjechał na pobocze, a następnie do rowu. Ujechał jeszcze kilka metrów i zatrzymał się w końcu na skarpie. Na miejscu pracowali policjanci strażacy oraz ratownicy medyczni. Z policyjnych ustaleń wynika, że mężczyzna wracał do domu z nocnej zmiany w pracy. 32-letni mieszkaniec gminy Banie Mazurskie jechał sam, był trzeźwy. Z podejrzeniem urazu kręgosłupa został śmigłowcem LPR przetransportowany do szpitala. Na chwilę obecną policja bada przyczyny zdarzenia.

Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze bez względu na panującą na zewnątrz aurę. Wielu kierowców zbyt lekkomyślnie wciska pedał gazu w swoim samochodzie, nie biorąc pod uwagę jakie konsekwencje może przynieść to nie tylko dla nich ale również innych uczestników ruchu drogowego. Prędkość to jedna z głównych przyczyn wszystkich zdarzeń drogowych. Podczas wypadku żaden kierowca nie oszuka praw fizyki.

Pamiętajmy, aby za kierownicę wsiadać zawsze wypoczętym i bezwzględnie trzeźwym.

(ma/tm)

  • Miejsce zdarzenia drogowego
    Miejsce zdarzenia drogowego
  • Miejsce zdarzenia drogowego
    Miejsce zdarzenia drogowego