Policyjne działania "Trzeźwe popołudnie" - Aktualności - Komenda Powiatowa Policji w Gołdapi

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policyjne działania "Trzeźwe popołudnie"

Alkohol jest jedną z głównych przyczyn zdarzeń drogowych, niejednokrotnie tych najtragiczniejszych w skutkach. Każdy kto zdecyduje się wsiąść za kierownicę w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środków odurzających może być potencjalnym sprawcą wypadku. W trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego, dziś w powiecie gołdapskim prowadzone są działania pod nazwą „Trzeźwe popołudnie”.

Gołdapscy  policjanci wyposażeni w przenośne urządzenia do badania stanu trzeźwości prowadzą dziś działania pod nazwą „Trzeźwe popołudnie”. Celem akcji jest przede wszystkim poprawa bezpieczeństwa wszystkich użytkowników dróg. Na terenie całego powiatu policjanci sprawdzać będą trzeźwość kierowców. Prowadzone działania polegać będą na eliminowaniu z ruchu tych, którzy stwarzają realne zagrożenie dla naszego zdrowia i życia, czyli nietrzeźwych kierowców. Policyjna akcja rozpocznie się o godz. 14 i potrwa do godz. 22.

Policjanci apelują, do wszystkich, którzy widząc, że nietrzeźwy chce kierować, by nie pozwolili mu na to! Uniemożliwiając jazdę „pijanemu” kierowcy chronimy przed nieszczęściem nie tylko jego, ale i tych, których może spotkać na swojej drodze.