Zderzenie auta z motocyklem - Aktualności - Komenda Powiatowa Policji w Gołdapi

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zderzenie auta z motocyklem

Gołdapscy policjanci pracowali na miejscu poważnego w skutkach zdarzenia, do którego doszło wczoraj przed południem na drodze wojewódzkiej nr 650 w miejscowości Konikowo w gm. Gołdap. Chevrolet zderzył się z motocyklem. Dwie osoby zostały ranne. Droga w tamtym miejscu była całkowicie zablokowana przez kilka godzin.

Wczoraj (21.10.18) około godz. 12.20 oficer dyżurny gołdapskiej komendy Policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu na drodze wojewódzkiej nr 650 w miejscowości Konikowo (gm. Gołdap).
 
Policjanci, którzy pojechali na miejsce wstępnie ustalili, że 31-letnia kierująca chevroletem jadąc w kierunku miejscowości Grabowo zjechała na zatokę autobusową i wyjeżdżając z niej nie upewniła się co do możliwości wykonania manewru zawracania, i nie ustąpiła pierwszeństwa prawidłowo jadącemu motocykliście. W wyniku tego manewru doszło do zderzenia. 
 
Nieprzytomny mężczyzna został przetransportowany przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala w Ełku. Kobieta również trafiła do szpitala. Motocyklista jechał sam, natomiast w aucie byli jeszcze pasażerowie, którym nic się nie stało. Pogotowie ratunkowe udzieliło im pomocy medycznej na miejscu.