Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

POSZUKUJEMY INFORMATYKA - OFERTA ZATRUDNIENIA

Komenda Powiatowa Policji w Gołdapi poszukuje kandydatów na stanowisko starszy technik Jednoosobowego Stanowiska ds. Łączności i Informatyki

Wymiar etatu: 1
Miejsce wykonywania pracy: Gołdap

Główne obowiązki:

  • Przygotowanie do eksploatacji oraz utrzymanie w ciągłej sprawności technicznej i eksploatacyjnej wszystkich stanowisk komputerowych wraz z urządzeniami peryferyjnymi
  • Utrzymywanie w sprawności technicznej wszystkich systemów informatycznych wykorzystywanych do funkcjonowania jednostki
  • Instalowanie u użytkownika sprzętu oraz oprogramowania zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • Prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej i serwisowej sprzętu oraz systemów teleinformatycznych
  • Sprawowanie nadzoru technicznego nad pracą sprzętu teleinformatycznego
  • Udział w inwentaryzacji, klasyfikowaniu i wybrakowaniu sprzętu łączności i informatyki
  • Współpraca z Wydziałem Łączności i Informatyki KWP w Olsztynie
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem monitoringu, systemu kontroli dostępu i systemu alarmowego i innych systemów zabezpieczeń
  • Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie terminali mobilnych terminali przewoźnych i noszonych

Wykształcenie: średnie

Wymagania konieczne:
  • doświadczenie zawodowe: 2 lata w pracy informatycznej
  • obsługa systemów Windows XP,7.8,10
  • znajomość aplikacji biurowych
  • administrowanie lokalnymi sieciami
  • wiedza z zakresu budowy i konserwacji sprzętu komputerowego
  • znajomość budowy stron internetowych
  • rzetelność
  • umiejętność organizowania własnej pracy i gospodarowania czasem

Wymagania pożądane:

  • wykształcenie wyższe z zakresu informatyki
  • umiejętność pracy indywidualnej i w zespole
  • operatywność
  • komunikatywność

Warunki pracy:
  • praca przy oświetleniu sztucznym
  • praca przy monitorze ekranowym
  • praca fizyczna przy montażu instalacji

  • kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
  • kopia dowodu osobistego,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i wymagane doświadczenie zawodowe,
  • kopie zaświadczeń o ukończonych kursach,
  • list motywacyjny i CV,
  • oświadczenie kandydata o korzystaniu w pełni z praw publicznych i o niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie,
  • oświadczenie kandydata o niekaralności za przestępstwo skarbowe popełnione umyślnie
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • kopia poświadczenia bezpieczeństwa lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych (Dz. U. z 2018 r., poz. 412 ze zm.),
Dokumenty należy składać lub przesyłać w terminie do 27 listopada 2018 roku pod adresem:

Komenda Powiatowa Policji w Gołdapi
ul. Mazurska 33
19-500 Gołdap

z adresem nadawcy na kopercie.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Komendant Powiatowy Policji w Gołdapi z siedzibą przy ul. Mazurskiej 33, 19-500 Gołdap.
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie
art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks Pracy, ustawy z dnia 16 września 1982 r. o pracownikach urzędów państwowych.
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane w KPP w Gołdapi będą przechowywane jedynie przez okres na jaki pozwalają przepisy prawa w zakresie realizacji rekrutacji tzn. przez okres wskazany w przepisach Zarządzenia Nr 93 Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 17 grudnia 2007 r. w sprawie jednolitego rzeczowego wykazu akt Policji.
Ma Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest wymogiem ustawowym, a konsekwencją odmowy podania danych osobowych będzie wykluczenie z procesu rekrutacji.
Dane osobowe przetwarzane w KPP w Gołdapi na podstawie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, o którym mowa w art. 22
ust. 1 i 4.

Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy umieszczona na BIP KPP Gołdap.

Inne informacje:​

  • Oferty niespełniające wymogów formalnych oraz złożone po terminie nie będą rozpatrywane (liczy się data stempla pocztowego).
  • Oferty osób, które nie zostały wybrane na dane stanowisko w procesie rekrutacji, zostaną komisyjnie zniszczone.
  • Kandydaci zakwalifikowani zostaną powiadomieni o terminie rozmowy wstępnej.
  • Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (087) 615 54 15.