Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci na czele z sierżantem Gołdapkiem uczestniczyli w 32. Finale WOŚP

Kolejny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami. Od wczesnych godzin rannych gołdapscy policjanci dbali o bezpieczeństwo wolontariuszy i darczyńców. Następnie wspólnie z sierżantem Gołdapkiem - policyjną maskotką, aktywnie uczestniczyli w pikniku zorganizowanym przez sztab WOŚP.

Wczoraj (28.01.2024r.) odbył się już 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gołdapscy policjanci zadbali o bezpieczeństwo wszystkich uczestników tego przedsięwzięcia. Funkcjonariusze aktywnie włączyli się również w wydarzenie zorganizowane przez gołdapski sztab WOŚP. W centrum miasta policjanci rozstawili swoje stanowisko profilaktyczno – promocyjne, gdzie promowali swój najcenniejszy produkt – BEZPIECZEŃSTWO. Podczas rozmów z mieszkańcami nie zabrakło również prezentacji sprzętu służbowego oraz działań  promujących nasz zawód. Osoby chętne do wstąpienia w niebieskie szeregi miały idealną okazję do uzyskania niezbędnych informacji w tym zakresie. Na odwiedzających policyjne stoisko czekały drobne gadżety oraz elementy odblaskowe. Dużo emocji wśród mieszkańców wzbudziło również spotkanie z naszym policyjnym pomocnikiem – sierżantem Gołdapkiem. Odwiedzający chętnie przytulali policyjną maskotkę oraz zapraszali Gołdapka do wspólnego zdjęcia.

Równocześnie na Hali OSiR odbywały się licytacje WOŚP, gdzie gołdapska policja również dbała o bezpieczeństwo uczestników. Dodatkowo, podczas aukcji można było wylicytować zestawy gadżetów przygotowanych przez funkcjonariuszy z KPP Gołdap. Dzięki zwiększonej ilości służb policjantów 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przebiegł bezpiecznie.

(md/tj)

 

Powrót na górę strony