Ważne informacje - 5 artykułów

Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Karol Prawdzik z kolejnym sportowym sukcesem

  Funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi po raz kolejny stanął na podium. Na Pucharze Świata wywalczył złoto, srebro i dwa brązowe medale.

 2. Kierownictwo

 3. „NIE BĄDŹ DZBAN – UZALEŻNIENIOM POWIEDZ NIE” - ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

  Niezmiernie miło nam poinformować, że zorganizowany przez Komendę Powiatową Policji w Gołdapi konkurs plastyczny „NIE bądź Dzban – Uzależnieniom powiedz NIE” został rozstrzygnięty. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

 4. REJON NR 1 MIASTO GOŁDAP

 5. Komenda Powiatowa Policji w Gołdapi

 6. Potrzebna KREW dla 9 letniej Matyldy chorej na białaczkę!

  W związku z ciężką chorobą 9 letniej córki jednej z łódzkich policjantek zwracamy się do wszystkich z ogromną prośbą o honorowe oddawanie krwi dowolnej grupy. Dziecko przebywa w dziecięcym szpitalu im. M. Konopnickiej w Łodzi, ul. Pankiewicza 16 (ul. Sporna 36/50). Naszą prośbę kierujemy nie tylko do kolegów i koleżanek ze służb mundurowych, ale do wszystkich ludzi, którzy mogą oddać krew - niezależnie od posiadanej grupy.

 7. Debata społeczna na temat bezpieczeństwa mieszkańców gminy Dubeninki

  Wczoraj w Gminnym Centrum Kultury w Dubeninkach policjanci zorganizowali i przeprowadzili ewaluacyjną debatę społeczną. Mundurowi przedstawili mieszkańcom efekty działań podjętych po pierwszej debacie, która odbyła się w maju br.

 8. KAMPANIA "BIAŁEJ WSTĄŻKI" - DYŻURY DZIELNICOWYCH ORAZ CZŁONKÓW ZESPOŁU INTERDYSCYPLINARNEGO

  W okresie od 25 listopada do 10 grudnia br. realizowana jest międzynarodowa kampania pod nazwą "Biała Wstążka”. Jej celem jest przeciwdziałanie przemocy wobec kobiet i społeczne uświadomienie, jak ważny jest męski głos solidarności z osobami pokrzywdzonymi przemocą w rodzinie. W ramach akcji już w najbliższą sobotę, 3 grudnia odbędą się "Otwarte drzwi" dla osób szukających wsparcia.

 9. REJON NR 3 MIASTO GOŁDAP

 10. Oficer Prasowy

Powrót na górę strony