Ważne informacje - 5 artykułów

Komunikaty


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. OSTRZEGAMY PRZED OSZUSTWAMI PRZY ZAKUPIE OPAŁU

  Na portalach i stronach internetowych pojawia się coraz więcej ogłoszeń dotyczących ofert sprzedaży opału na sezon zimowy. Wiele osób decyduje się na zakup węgla, peletu, czy eko-groszku za pośrednictwem stron internetowych. Policjanci przestrzegają przed „okazjami cenowymi” i apelują o większą rozwagę przy tego typu transakcjach.

 2. Policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę

  We wtorek gołdapscy kryminalni zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. Sposób jazdy kierującego sugerował, że może on znajdować się pod działaniem alkoholu. Podczas kontroli okazało się, że 59-letni kierowca ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Grozi mu kara nawet 2 lat pozbawienia wolności.

 3. Jak jeździć rowerem – kilka zasad korzystania ze ścieżki rowerowej

  Wakacyjny sezon rozpoczęty…Słoneczna pogoda i dość wysokie temperatury spowodowały wzrost aktywności pieszych i rowerzystów. Zanim jednak wyruszymy na spacer lub przejażdżkę, warto przypomnieć sobie podstawowe zasady korzystania z chodnika czy też ścieżki rowerowej. Nieodłącznym elementem stroju powinien być również element odblaskowy.

 4. Kierownictwo

 5. REJON NR 1 MIASTO GOŁDAP

 6. Komenda Powiatowa Policji w Gołdapi

 7. "BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY” TEMATEM SPOTKAŃ POLICJANTÓW Z DZIEĆMI, GRONEM PEDAGOGICZNYM I RODZICAMI

  Od początku września gołdapscy policjanci spotykają się cyklicznie w szkołach z uczniami, nauczycielami i rodzicami. Celem takich spotkań jest zapewnienie wszystkim bezpieczeństwa oraz utrzymanie porządku publicznego w placówkach oświatowo-wychowawczych.

 8. Gołdapianie laureatami ogólnopolskiego konkursu o bezpieczeństwie nad wodą organizowanego przez Biuro Prewencji KGP

  W minioną środę został rozstrzygnięty ogólnopolski konkurs pn. "Artystyczny przeWODNIK" organizowany przez Biuro Prewencji KGP wspólnie z partnerem Fundacją PZU w ramach akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą". Laureatami konkursu zostali mieszkańcy Gołdapi: Emmanuel i Elliott Karniłowicz. Gratulujemy!

 9. O bezpieczeństwie osób niepełnosprawnych z gołdapską dzielnicową

  Dzielnicowy to policjant, który zawsze jest blisko społeczeństwa, a jego praca wiąże się z niesieniem pomocy drugiemu człowiekowi. Podczas służby wykorzystuje każdą sposobność, aby spotkać się z mieszkańcami i przekazać im wiele cennych informacji. W ostatnim czasie gołdapska policjantka udała się z wizytą do Warsztatu Terapii Zajęciowej gdzie rozmawiała o bezpieczeństwie osób niepełnosprawnych.

 10. Policjanci apelują o rozwagę, ale tym razem - do grzybiarzy

  Grzybobranie to dobry sposób na spędzenie wolnego czasu i aktywny wypoczynek na łonie natury. Doświadczenia lat ubiegłych pokazują, że nie wszyscy amatorzy grzybów znają jednak lasy, do których się udają. Często wybierają się tam w pojedynkę, przeceniając swój zmysł orientacji w terenie. Policjanci apelują o rozsądek, rozwagę i większą wyobraźnię.

Powrót na górę strony