Aktualności

Kolejni poszukiwani w rękach gołdapskich policjantów

Tylko w minioną niedzielę gołdapscy policjanci zatrzymali kolejne trzy osoby ukrywające się przed organami ścigania.

W niedzielę (02.06.2024 r.) tuż po północy gołdapscy policjanci zauważyli kilka osób spożywających alkohol w parku miejskim. Po sprawdzeniu danych, okazało się że jedna z nich jest osobą poszukiwaną przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 3 miesięcy. 34-letni mężczyzna prosto z miejsca interwencji trafił do policyjnego aresztu.

Kilkanaście minut później na listę zatrzymanych trafił 38-letni gołdapianin. Policjanci zauważyli mężczyznę podczas patrolu jednej z ulic, kiedy ten opuszczał sklep monopolowy. Mundurowi dobrze wiedzieli, że ma on do odbycia karę pozbawienia wolności. Poszukiwany prosto z ulicy trafił za kratki. Mężczyzna za popełnione przestępstwo musi odpokutować karę 6 miesięcy pozbawienia wolności.

Ostatni z poszukiwanych został zatrzymany po godzinie 10:00 również na terenie Gołdapi. Policjanci ustalili, a następnie udali się pod adres przebywania poszukiwanego 59-latka. Tym razem w mieszkaniu zastali mężczyznę. 59-latek został zatrzymany i przewieziony do celi. Zgodnie z dyspozycją sądu, mężczyzna w odosobnieniu spędzi najbliższe miesiące.

 

Powrót na górę strony