Aktualności

Gołdapscy policjanci zabezpieczali 80. Rajd Polski

W dniach 27-30 czerwca na Warmii i Mazurach odbył się 80. Rajd Polski, którego trasy objęły również drogi powiatu gołdapskiego. Dzięki wytężonej pracy oraz ogromnemu zaangażowaniu funkcjonariuszy największa impreza motoryzacyjna w Polsce przebiegła bez większych zakłóceń. Podczas wydarzenia w powiecie gołdapskim nie odnotowaliśmy żadnego poważnego zdarzenia.

W dniach 27-30 czerwca na Warmii i Mazurach odbył się 80. Rajd Polski. W piatek i sobotę (28-29.06.2024 r.) trasy objęły również drogi powiatu gołdapskiego. Podczas wydarzenia policjanci z dużym zaangażowaniem wspierali organizatorów imprezy motoryzacyjnej. Mundurowi zapewniali porządek w ruchu drogowym na trasach dojazdowych oraz dbali o bezpieczeństwo w okolicach stref wyznaczonych dla kibiców. Dzięki wytężonej pracy funkcjonariuszy największa impreza motoryzacyjna w Polsce przebiegła bez większych zakłóceń. Podczas wydarzenia w powiecie gołdapskim nie odnotowaliśmy żadnego poważnego zdarzenia.

Podczas zabezpieczenia na terenie powiatu gołdapskiego pracowało blisko 100 policjantów. Byli to policjanci ruchu drogowego, policjanci prewencji oraz kryminalni, którzy pełnili służbę zarówno w patrolach pieszych jak i przy wykorzystaniu radiowozów, motocykli oraz śmigłowca. Do tego ogromnego przedsięwzięcia zaangażowani zostali funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, Oddziału Prewencji Policji w Olsztynie oraz z komend powiatowych i miejskich. Wsparcie osobowe zapewnił również Samodzielny Pododdział Kontrterrorystyczny Policji z Białegostoku oraz komendy wojewódzkie z Radomia, Gdańska i Bydgoszczy.

 

Film Drugi_dzien_rajdu.mp4

Pobierz plik Drugi_dzien_rajdu.mp4 (format mp4 - rozmiar 13 MB)

Film Trzeci_dzien_rajdu.mp4

Pobierz plik Trzeci_dzien_rajdu.mp4 (format mp4 - rozmiar 11.88 MB)

Powrót na górę strony