Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

W trakcie kłótni uszkodził samochód

Zarzut uszkodzenia mienia usłyszał 32-latek z Gołdapi. Mężczyzna na jednym z osiedlowych parkingów celowo uszkodził vw passata. Zniszczenia oszacowano na kwotę ponad 2 tysięcy złotych. Jak się okazało nie było to jego jedyne przewinienie. Za nieodrobione godziny trafił do aresztu na dwa miesiące.

Do zdarzenia doszło 28 grudnia 2019 roku w godzinach wieczornych na parkingu osiedlowym na ul. Mazurskiej w Gołdapi. Pomiędzy dwoma mężczyznami wywiązała się awantura, w wyniku której jeden z nich nie zważając na dalsze konsekwencje swojego zachowania chwycił kostkę brukową i rzucił w zaparkowanego passata drugiego z mężczyzn, po czym się oddalił.

O wybitej szybie, wgnieceniach i zarysowani swojego samochodu policjantów zawiadomił poszkodowany 30 grudnia. Funkcjonariusze szybko zatrzymali podejrzewanego o uszkodzenie mężczyznę. Okazał się nim być -letni mieszkaniec miasta. Mężczyzna wyjaśniał policjantom, że powodem jego zachowania było nieporozumienie. Jak sam stwierdził, samochód uszkodził w nerwach w ramach „odwetu”.

32-latek usłyszał zarzut uszkodzenia mienia o wartości 2 tysięcy złotych. Przestępstwo, którego się dopuścił zagrożone jest karą 5 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony