Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Gołdap: Policjanci obchodzili swoje święto.

Święto Policji gołdapskich policjantek i policjantów to szczególny dzień w roku . Awanse na wyższe stopnie, odznaczenia , nagrody oraz podziękowania za codzienna służbę są docenieniem ich ofiarności i poświęcenia w zapewnieniu bezpieczeństwa mieszkańców całego powiatu.

 

Wczoraj na placu przy Komendzie Powiatowej Policji w Gołdapi z udziałem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie nadinsp. Tomasza Klimka odbył się uroczysty apel z okazji Święta Policji. Podczas uroczystości Pan Generał wręczył policjantom odznaczenia oraz akty mianowania na wyższe stopnie policyjne. W bieżącym roku awanse na wyższe stopnie policyjne otrzymało łącznie 10 policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi. W tej grupie w drodze szczególnego wyróżnienia Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie przedterminowo mianował na wyższe stopnie 2 funkcjonariuszy. Ponadto Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Pan Andrzej Duda „Medalem Brązowym za Długoletnią Służbę” odznaczył 2 policjantów. Z kolei Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji jednemu policjantowi nadał Brązową Odznakę „Zasłużony Policjant”.

Na koniec Starosta Gołdapski Pani Marzanna Marianna Wardziejewska i Zastępca Burmistrza Gołdapi Pani Joanna Łabanowska na ręce komendanta gołdapskich funkcjonariuszy przekazały gratulacje i podziękowania dla wszystkich policjantów za służbę i pomoc niesioną społeczności lokalnej oraz mieszkańcom powiatu gołdapskiego.

 

Powrót na górę strony