Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

RAZEM Z POLĄ WŁĄCZYLIŚMY SIĘ DO AKCJI „CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM”

27 kwietnia na zaproszenie Biblioteki Publicznej w Gołdapi Komendant Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi insp. Dariusz Stachelek, w ramach kampanii „Cała Polska czyta dzieciom” przeczytał dzieciom bajkę z serii niefortunnych przygód Poli.

Spotkanie w Bibliotece Publicznej w Gołdapi było okazją by przypomnieć najmłodszym zasady bezpieczeństwa zapoznając dzieci z przygodami niefrasobliwej Poli w ramach akcji cała Polska Czyta Dzieciom.

Komendant Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi- insp. Dariusz Stachelek nie tylko przeczytał dzieciom bajkę „Nie czyń drugiemu co Tobie nie miłe”. Spotkanie w bibliotece było też doskonałą okazją, aby przeprowadzić z najmłodszymi krótką lekcję o bezpieczeństwie, w tym o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. W trakcie spotkania podkreślono jak istotne jest noszenie elementów odblaskowych. Każdy maluch otrzymał odblask z wizerunkiem Poli, która ma przypominać dzieciom o zasadach bezpiecznego zachowania nie tylko na drodze…. dzieci obiecały, że przygody i przestrogi niefrasobliwej Poli zagoszczą nie raz w trakcie szkolnych lekcji.

Powrót na górę strony