Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Nastolatka kradła w drogerii - teraz musi wytłumaczyć się ze swojego zachowania
Jakiś czas temu pewna nastolatka z Gołdapi wybrała się do lokalnej drogerii na „darmowe zakupy”. Dziewczyna przekroczyła linię kas z kosmetykami i innymi przedmiotami o łącznej wartości ponad 800 złotych. Policjanci pionu kryminalnego szybko ustalili sprawczynię kradzieży oraz odzyskali skradzione przedmioty. Teraz 13-latka ze swojego zachowania będzie tłumaczyć się przed sądem.
Dodano: 24.01.2023 -
Nie przechodźmy obojętnie wobec osób narażonych na wychłodzenie
Kiedy na dworze panują niskie temperatury wiele osób narażonych jest na utratę życia lub zdrowia na skutek wychłodzenia organizmu. Problem ten dotyka przede wszystkim osoby bezdomne, samotne, w podeszłym wieku. Zagrożenie takie dotyczy także osób będących pod wpływem alkoholu. Prawdziwe mrozy dopiero przed nami, ale już teraz nie przechodźmy obojętnie wobec potrzebujących pomocy.
Dodano: 24.01.2023 -
Zanim wyjedziesz z rodziną na ferie przygotuj się do podróży
W naszym województwie już rozpoczęły się ferie zimowe. Wyjeżdżając z rodziną na wypoczynek należy dobrze przygotować się do podróży tak, by upłynęła ona przyjemnie i bezpiecznie. Oto kilka najważniejszych porad policjantów drogówki, z którymi warto się zapoznać.
Dodano: 24.01.2023