Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Nie ma przyzwolenia na przemoc domową! Gołdapscy policjanci korzystają z narzędzia prawnego i wydają nakazy opuszczenia mieszkania i zakazy zbliżania się wobec sprawców przemocy.
Dodano: 16.02.2024 -
Policjanci nieustannie ostrzegają o metodach działań oszustów i przekazują na co zwracać uwagę, aby zapobiec utraty swoich oszczędności. Przestępcy modyfikują jednak scenariusze działań i dostosowują je do wieku swojej ofiary. Do gołdapskiej komendy zgłosiła się kolejna osoba, która w wyniku działania przestępców straciła blisko 9 tysięcy złotych.
Dodano: 16.02.2024 -
Tylko w ciągu ostatnich dwóch dni gołdapscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy zdecydowali się na kierowanie pojazdem wbrew zakazowi. Za popełnione przestępstwo grozi im kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.
Dodano: 16.02.2024 -
Policjanci gołdapskiej drogówki pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na trasie Bałupiany – Gołdap. Kierująca pojazdem chcąc uniknąć zderzenia z sarną gwałtownie zmieniła tor jazdy uderzając w drzewo.
Dodano: 16.02.2024