Komenda Powiatowa Policji w Gołdapi


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Obchody Święta Policji w Gołdapi

  Święto Policji to data szczególna dla funkcjonariuszy. To czas awansów, nominacji, odznaczeń zarówno samych policjantów, jak i tych, z którymi na co dzień oni pracują. Obchody „Święta Policji” rozpocznie msza świętą w Kościele pod wezwaniem Matki Boskiej Różańcowej w Grabowie o godz. 12:30, następnie o 14:00 w sali widowiskowej Domu Kultury w Gołdapi nastąpi oficjalna część.

 2. Zostań policjantem w Gołdapi

  Policyjni wodniacy, przewodnicy psów, motocykliści z wydziałów ruchu drogowego, antyterroryści, specjaliści z zakresu kryminalistyki, dociekliwi kryminalni i gotowi na wszystko policjanci z prewencji - dla wielu z nich obowiązki służbowe i zadania jakie są przed nimi stawiane, są także okazją do rozwijania swoich zainteresowań, łączenia hobby z pracą, a także zdobywania zupełnie nowych doświadczeń.

 3. Uwaga ślisko – policjanci ostrzegają kierowców i apelują o rozwagę

  Opady marznącego deszczu ze śniegiem i niska temperatura spowodowały, że na drogach naszego powiatu pogorszyły się warunki drogowe, w wielu miejscach może być ślisko. Wobec tego policjanci apelują do kierowców o ostrożną jazdę i zwracanie szczególnej uwagi na pieszych. Lepiej zdjąć nogę z gazu, niż zakończyć jazdę w rowie!

 4. Dzień Odblasku pełen nagród – wręczenie nagród laureatom konkursu „Mamo, Tato a pan dzielnicowy powiedział..."

  „Po czym dziś poznasz super człowieka? Gdy go kierowca widzi z daleka. Nie wiem czy wiecie, w dzisiejszych czasach, spoko kolesie chodzą po pasach. Każda dziewczyna to fajna laska Jeśli po zmroku chodzi w odblaskach...” - tak Wiktor z klasy IV promował bezpieczne zachowania w ruchu drogowym w ramach konkursu „MAMO, TATO A PAN DZIELNICOWY POWIEDZIAŁ…”

 5. Kierownictwo

 6. Wydział Kryminalny

 7. Osoby Poszukiwane

 8. DZIELNICA NR 5 GMINA BANIE MAZURSKIE

 9. DZIELNICA NR 1 MIASTO GOŁDAP

 10. Komenda Powiatowa Policji w Gołdapi